Річкові прогулянки

Замовляйте прогулянку на теплоході, або відпочинок під вітрилами на яхті

  • Тільки на наших рейсах можна купити квиток з вибором місця
  • Купівля on - line, тому квиток завжди дешевший, адже ми не утримуємо касу і касира
  • Вирушаємо чітко по графіку, Вам не потрібно нудитись в очікуванні "наповнення" пасажирами
Круїз по Київському морю від Вишгородської бухти
дитячий квиток 75 грн.
дорослий квиток 150 грн.
Круїз на теплоході Резон через шлюз
дитячий квиток 125 грн.
дорослий квиток 250 грн.

Зв'язатися: 050-312-32-64 (Viber)

Круїз в Межигір'я зі шлюзуванням на комфортабельному теплоході по Пт. (14:00-21:00), Сб. та Нд. (11:00-18:00, 12:00-19:00)

Круиз в Межигорье - компания Рентфлот

Незабутній відпочинок на двопалубному теплоході і в Межигірському парку. На борту: музика, бар, дозволений візит зі своїм харчуванням і напоями.

450 грн./дорослий квиток  
225 грн./дитячий квиток с 8 до 14 років (безкоштовно до 7 років)

 

Прогулянки по Дніпру - традиційний вид відпочинку в Києві

Прогулки по Днепру с компанией Рентфлот

Річкові прогулянки по Дніпру в Києві - один з наймасовіших і найпопулярніших видів відпочинку. Історія річкових прогулянок в Києві почалася задовго до революції 1917 року, і до сьогоднішнього дня не втратила своєї актуальності. Зростає місто, будуються мости, розширюється набережна, річка не стоїть на місці...

 

Річкові прогулянки на комфортних теплоходах

Теплоход по Днепру - судоходная компания Рентфлот

З кожним роком річкові маршрути набувають нові види і пейзажі. Компанія Рентфлот пропонує Вам комфортні річкові теплоходи для прогулянки по Дніпру, подорожі на острів Великий або Київське водосховище.

 

По Дніпру з Київа до Межигір'я

Прогулки на теплоходах в Межигорье с компанией Рентфлот

З 2014 року компанія Рентфлот спільно з Адміністрацією річкових портів України пропонує жителям і гостям столиці захоплюючі прогулянки на теплоході в парк Межигір'я. На прогулянкових теплоходах завжди весела і невимушена атмосфера, хороша музика і смачний буфет. Ми намагаємося зробити Ваш відпочинок легким, а витрати мінімальними.

 

Відпочинок на річці весною та влітку на будь-який смак

Арендовать теплоход по Днепру в Киеве у судоходной компании Рентфлот

Офіс компанії Рентфлот надає всілякі знижки на групові тури, дитячі свята та корпоративні замовлення. Прогулянки на теплоході в Києві по Дніпру цікаві в будь-який час! Навесні, коли природа оживає, весь берег потопає в яскравій зелені, куполи Києво-Печерської лаври яскраво світяться в променях сонця. Влітку, коли температура мегаполісу перевищує 30 градусів, на борту прогулянкового теплохода свіжо, а прохолодний напій дарує особливе задоволення.

 

Речной теплоход компании Рентфлот доставит вас на остров для отдыха

Літні маршрути на острів Великий подарують Вам чудовий піщаний пляж і чистий ліс. Восени, коли дерева на березі фарбуються в усі відтінки жовтого, тільки під час прогулянки на теплоходах Ви зможете спостерігати всю осінню палітру Києва.
У компанії Рентфлот Ви можете замовити прогулянковий теплохід для індивідуальної екскурсії, як для 10-20 осіб, так і для колективу понад 200 гостей. Оренда прогулянкового теплохода не буде для Вас складною справою, коли Ви працюєте з нашим офісом. За більш ніж 15 річну історію нашої компанії, ми придбали унікальний досвід в організації відпочинку на річці!

 

Прогулка на яхте - судоходная компания Рентфлот

Для приватного відпочинку або прогулянки по Дніпру малим колективом, 4-10 гостей, менеджери компанії Рентфлот підберуть Вам в Києві яхту або прогулянковий катер. Працюючи з нами, Ви отримуєте гарантований сервіс, який зробить відпочинок на річці і Вашим улюбленою розвагою. Прогулянка на яхті в Києві, як правило, може тривати від 2 годин до 10, в залежності від Вашого бажання і цілей прогулянки. Наші капітани прогулянкових яхт, більшість з яких виросли на річці, відкриють Вам найкрасивіші місця на Дніпрі. Відпочинок під вітрилом на вихідних вже не є долею олігархів, адже вартість оренди прогулянкової яхти, включаючи послуги капітана, починається лише від 50 дол.!

 

Замовляйте прогулянку на теплоході або відпочинок під парусом на яхті у компанії Рентфлот!

Замовити прогулянку по Дніпру на теплоході або яхті дуже просто - достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом:

  • по багатоканальним телефонам: 096-962-82-21, 063-237-10-96, 050-312-32-64
  • за адресою: м. Київ, ст.М.Почтова площа, річвокзал, причал № 5
  • по e-mail: [email protected]
  • залиште повідомлення менеджеру
докладно

© 2001-2021. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал