Річкові прогулянки

Замовляйте прогулянку на теплоході, або відпочинок під вітрилами на яхті

  • Тільки на наших рейсах можна купити квиток з вибором місця
  • Купівля on - line, тому квиток завжди дешевший, адже ми не утримуємо касу і касира
  • Вирушаємо чітко по графіку, Вам не потрібно нудитись в очікуванні "наповнення" пасажирами

Прогулянки по Дніпру - традиційний вид відпочинку в Києві

Річкові прогулянки по Дніпру в Києві - один з наймасовіших і найпопулярніших видів відпочинку. Історія річкових прогулянок в Києві почалася задовго до революції 1917 року, і до сьогоднішнього дня не втратила своєї актуальності. Зростає місто, будуються мости, розширюється набережна, річка не стоїть на місці...

 

Річкові прогулянки на комфортних теплоходах

З кожним роком річкові маршрути набувають нові види і пейзажі. Компанія Рентфлот пропонує Вам комфортні річкові теплоходи для прогулянки по Дніпру, подорожі на острів Великий або Київське водосховище.

 

По Дніпру з Київа до Межигір'я

З 2014 року компанія Рентфлот спільно з Адміністрацією річкових портів України пропонує жителям і гостям столиці захоплюючі прогулянки на теплоході в парк Межигір'я. На прогулянкових теплоходах завжди весела і невимушена атмосфера, хороша музика і смачний буфет. Ми намагаємося зробити Ваш відпочинок легким, а витрати мінімальними.

 

Відпочинок на річці весною та влітку на будь-який смак

Офіс компанії Рентфлот надає всілякі знижки на групові тури, дитячі свята та корпоративні замовлення. Прогулянки на теплоході в Києві по Дніпру цікаві в будь-який час! Навесні, коли природа оживає, весь берег потопає в яскравій зелені, куполи Києво-Печерської лаври яскраво світяться в променях сонця. Влітку, коли температура мегаполісу перевищує 30 градусів, на борту прогулянкового теплохода свіжо, а прохолодний напій дарує особливе задоволення.

 

Літні маршрути на острів Великий подарують Вам чудовий піщаний пляж і чистий ліс. Восени, коли дерева на березі фарбуються в усі відтінки жовтого, тільки під час прогулянки на теплоходах Ви зможете спостерігати всю осінню палітру Києва.
У компанії Рентфлот Ви можете замовити прогулянковий теплохід для індивідуальної екскурсії, як для 10-20 осіб, так і для колективу понад 200 гостей. Оренда прогулянкового теплохода не буде для Вас складною справою, коли Ви працюєте з нашим офісом. За більш ніж 15 річну історію нашої компанії, ми придбали унікальний досвід в організації відпочинку на річці!

 

Для приватного відпочинку або прогулянки по Дніпру малим колективом, 4-10 гостей, менеджери компанії Рентфлот підберуть Вам в Києві яхту або прогулянковий катер. Працюючи з нами, Ви отримуєте гарантований сервіс, який зробить відпочинок на річці і Вашим улюбленою розвагою. Прогулянка на яхті в Києві, як правило, може тривати від 2 годин до 10, в залежності від Вашого бажання і цілей прогулянки. Наші капітани прогулянкових яхт, більшість з яких виросли на річці, відкриють Вам найкрасивіші місця на Дніпрі. Відпочинок під вітрилом на вихідних вже не є долею олігархів, адже вартість оренди прогулянкової яхти, включаючи послуги капітана, починається лише від 50 дол.!

 

Замовляйте прогулянку на теплоході або відпочинок під парусом на яхті у компанії Рентфлот!

Замовити прогулянку по Дніпру на теплоході або яхті дуже просто - достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом:

  • по багатоканальним телефонам: 096-962-82-21, 063-237-10-96, 050-312-32-64
  • за адресою: м. Київ, ст.М.Почтова площа, річвокзал, причал № 5
  • по e-mail: [email protected]
  • залиште повідомлення менеджеру
докладно

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране

Зв'язатись з нами:

Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал