Маршрути і місця відпочинку

Оболонь - Острів "Великий"

Вище за течією річки Дніпро, між Київським водосховищем і Оболонню знаходиться природна перлина київської акваторії - острів «Великий». Загальна площа острова 315 гектар, 2/3 берега острова «Великий» - це річковий пісок, м'яко перехідний в змішані ліс.

Острів «Ольгин»

Знаходиться недалеко від Конча-Заспи (Жукова острова), приблизно в 1.5 години ходьби на прогулянковому теплоході від ст.М. Дніпро. Острів «Ольжин» - друге за популярністю місце (після острова «Великий») для відпочинку практично на всіх типах яхт і катерів, а також невеликих теплоходах.

Межигір'я

Рекомендуємо культурно-пізнавальний відпочинок в Межигір'ї. Так, 2014 ий рік ознаменував початок відродження подорожей теплоходами до колишнього Межигірському монастирю, де красива набережна, мальовнича паркова зона, унікальний ландшафт, зоопарк рідкісних тварин і багато іншого.

jkhjk

Одеса

Одеса - це портове місто на Чорному морі в південній частині України. Він відомий своїми пляжами і архітектурою XIX століття, наприклад будівлею Одеського театру опери і балету. Потьомкінські сходи, що отримала всесвітню популярність завдяки фільму "Броненосець Потьомкін", веде до моря, де розташований Воронцовський маяк. Уздовж узбережжя тягнеться Приморський бульвар. Тут можна прогулятися і помилуватися прибережними особняками і пам'ятниками.

Оболонь - Десна

Десна бере початок неподалік від Єльні (РФ), а найбільшим містом, розташованим у верхній течії, є обласний центр Брянськ. На територію України Десна переходить поблизу с. Мурахи. Довжина української ділянки становить 575 км, площа басейну - 41300 км2, а в Дніпро річка впадає в декількох кілометрах вище Києва.

Оболонь - Поштова

Оболонь - Поштова площа, класичний маршрут річкового трамвайчика, яким зараз можна пройти на парусній яхті або моторному катері.

Поділ - острів "Великий"

Справжній острів на річці, з пісочним берегом і змішаним лісом. Острів популярний серед організаторів розважальних заходів і корпоративного відпочинку завдяки зеленим галявинам для ігор і пікніка. З центру Києва на теплоході можна дістатися острова за 2-3 години, з Оболоні дорога займе годину-півтори.

Оболонь - Обвідний канал

Маршрут з Оболоні до Обводного каналу проходить по руслу Дніпра, вздовж острова Труханів до самого гирла річки Десна. Залишивши гирло Десни справа, а острів Великий по лівому борту, ми, пройшовши приблизно кілометр, увійдемо в води Обвідного каналу Київського водосховища.

Осокорки - Поштова пл.

Цікавий, урбаністичний маршрут. На ділянці Осокорки - Поштова пл., Ми пройдемо чотири мости, побачимо найпопулярніші види Києва, статую Батьківщина мати і Києво-Печерська Лавра, а також одну з найдовших набережних Європи.

© 2001-2021. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал