Про нас — «Рентфлот»

Судноплавна компанія «Рентфлот» активно проводить корпоративні та приватні заходи на теплоходах, катерах і яхтах з 2001 року, і до сих пір є безперечним лідером ринку відпочинку на воді.

Рентфлот - офіційно зареєстрована в Україні торгова марка. Ми знаходимося на набережній на причалі №5 річкового вокзалу, біля Поштової площі, в епіцентрі Київського судноплавства. Тут же знаходиться велика частина флоту, яким ми управляємо.

Володіючи бездоганною репутацією, компанія «Рентфлот», починаючи з 2012 року, стала надійним партнером Державного підприємства «Адміністрація річкових портів України» в сфері надання в оренду водного пасажирського транспорту.

alt image 1

Ми постійно шукаємо нові варіанти, формати подорожей і відпочинку на воді, нарощуємо флот і розробляємо цікаві маршрути. Так, в 2014 році, ми внесли свою лепту в історію країни - спільно з Адміністрацією річкових портів України відновили регулярні рейси в Межигір'ї, розташованого на узбережжі Київського водосховища.

У минулому, до 1935 року, до Межигірському монастирю вже курсували пароплави, доставляючи прочан до святого місця. 6 вересня 2014 року, через 80 років, з Київського річкового вокзалу знову туди попрямував двопалубний теплохід ( «Яків Задорожний») зі швартуванням біля причалу колишнього монастиря для проведення екскурсії. У розділі Річкові прогулянки Ви зможете докладніше ознайомитися з нашими маршрутами.

alt image 2

Жоден захід відбувається без смакоти на борту. Виходячи з принципу «Висока якість у всьому», наша компанія пропонує кейтеринговое обслуговування (виїзний ресторан): фуршет, банкет, барбекю, бокс-меню. Ми тішимо гостей не тільки приємними, тематично одягненими офіціантами, смачною їжею, гарною сервіровкою, а й гнучкими цінами на послуги кейтерингу.

Бажаючи зробити кожне відвідування нашого флоту незабутнім, ми пропонуємо Вашій увазі розважальні послуги: харизматичних ведучих, досвідчених ді-джеїв зі звуковим обладнанням, різноманітні атракціони для пікніка. З нами Ви зможете здійснити виїзний захід за прийнятну ціну.

alt image 3

Працюючи з нами, Ви отримуєте впевненість

У СВОЄЧАСНОМУ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ЗАХОДІВ

У ВИСОКІЙ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКУ ДО ЗАХОДИ ТА ЯКІСНОГО СЕРВІСУ

В ШИРОКОМУ ВИБОРУ СУДІВ, МАРШРУТІВ, МЕНЮ, РОЗВАГ

В ПРОФЕСІЙНОМУ ПІДХІД ДО ВАШОГО ЗАХОДІВ

Наша команда

Оксана

Менеджер технічного відділу

Олена

Менеджер відділу обслуговування клієнтів

Іван

Менеджер відділу обслуговування клієнтів

Вікторія

Менеджер відділу обслуговування клієнтів

Тетяна

Менеджер відділу обслуговування клієнтів

Юлія

Менеджер відділу обслуговування клієнтів

Світлана

Менеджер з кейтерингу

Поліна

Менеджер з кейтерингу

Про нас

Зв'язатися:

  • 050-312-32-64  063-024-89-48
  • 096-962-82-21  050-312-32-64 (Viber)
  • E-mail: [email protected]
  • Skype: rentflot.ua

Судноплавна компанія «Рентфлот» (колишня назва «РІЧКОВЕ СУДНОПЛАВСТВО»), була створена в 2001 році за юридичною та фізичною адресою - вул.Червоноармійська 94, офіс 7А (нежитловий фонд в 16-ти поверховому будинку майже в центрі Києва на перехресті з вул. Івана Федорова, - колишня звукова студія відомого Українського співака Олександра Пономарьова).

У 2015 році з метою зручності наших постійних і нових клієнтів, ми організували офіс прямо на річці офісного дебаркадера за адресою: Вул.Верхній Вал, 72, к нам як і раніше дуже зручно добиратися, до того ж поруч знаходиться ст.м.Контрактовая площа.

Зараз ми знаходимось на причалі №5, Поштова площа.

Оренда теплоходів та яхт від Рентфлот.

З 2001 року по сьогоднішній день Рентфлот є флагманом у сфері оренди теплоходів, катерів і яхт.

У нас офіційно зареєстрована торгова марка Рентфлот, в наявності ліцензії згідно чинного законодавства.

Рухаючись в ногу з часом, ми розширюємо перелік послуг, нарощуємо флот і розробляємо цікаві маршрути.

Так, в 2014 році і ми внесли свою лепту в історію країни - спільно з Адміністрацією річкових портів України відновили регулярні рейси в Межигір'ї, розташованого на узбережжі Київського водосховища. У минулому, до 1935 року, до Межигірському монастирю вже курсували пароплави, доставляючи прочан до святого місця. 6 вересня 2014 року, через 80 років, з Київського річкового вокзалу знову туди попрямував двопалубний теплохід ( «Яків Задорожний»), зі швартуванням біля причалу колишнього монастиря для проведення екскурсії.

Межигір'я

Поряд з орендою судів наша компанія пропонує кейтерингові послуги (виїзний ресторан): банкет, фуршет, пікнік, барбекю. Сервіровку виробляємо як на борту, так і на березі. Ми Вас порадуємо не тільки приємними тематично-одягненими офіціантами, смачною їжею, високою якістю сервісу, але і недорогими цінами кейтерингу.

Фуршет

Для наповнення Вашого заходу подіями, ми надаємо розважальні послуги: досвідчених ведучих, Діджеїв зі звуковим обладнанням, різноманітні атракціони. Тому Ви з нами зможете здійснити недороге виїзний захід без залучення івент-агентств.

Досвідчені фахівці і консультанти КСК «Рентфлот» готові відповідально і з радістю виконати поставлені завдання наших Клієнтів.

Довіряючи нам, Ви отримуєте впевненість:

  • в здійсненні і своєчасності запланованого заходу
  • у високій якості послуг, що надаються
  • в абсолютній недороговізна нашого сервісу
  • у великому виборі судів, маршрутів, меню, розваг
  • в індивідуальному підході до Вашого заходу

У нашій компанії багато сильних сторін, але головне - ми любимо наш Дніпро. Організовуючи прогулянки по Дніпру, ми прагнемо, щоб Ви відчули всю красу нашої акваторії, багатовікову енергію річки, яка дасть Вам нові сили для успішної роботи на благо України.

Нашу роботу оцінили тисячі Клієнтів, серед них відгуки таких грандів, як: Adidas, 1 + 1, Oriflame, Shell, ACC, Nokia, Gillete, City.com, Богдан, Теленеделя, Артем, ABC, Аеросвіт, Panasonic, ProFIX, Юнівест Принт , Нафтогаз, Єврейський Хесед, Microsoft, McDonald's, MTC, Danone, Oriflame, BMW, Canon, Укркосмос, Mary Kay, Євробанк, Ексімер, Газтранзит, Магнолія-ТВ, ТАС, ЄДАПС, Фарматек, Американська Торгівельна Палата, Посольство ПАР і багато інших .

докладно

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал