Відгуки

Банкет, фуршет і бокси від партнера Рентфлот - Imperial Catering

Кухня на борту і берегах, яку пропонує компанія Імперіал Кейтеринг, партнер КСК Рентфлот - це високоякісне ресторанне обслуговування на виїзді і великий досвід, починаючи з 1991 року, чому свідчать подяки та рекомендації наших численних Клієнтів.

Якщо Ви запланували захід, і шукаєте цікаве місце - Банкет на теплоході і бокси на яхті хороше рішення. Банкет на кораблі задає особливу атмосферу, максимально привабливу для спілкування і єднання колективу.

Наш кейтеринг Вам стане в нагоді не тільки на борту судна, але і на зеленій стоянці або острові. Кухня на борту теплохода працює протягом всього рейсу, надаючи якісний сервіс. Маючи великий досвід в сфері виїзного ресторанного обслуговування, ми легко і просто вирішуємо будь-які складнощі і виконуємо побажання клієнтів, - будь то урочистий прийом або офіційний коктейль, пікнік або гала-вечеря, в приміщенні або на природі, - Рентфлот до Ваших послуг.

Фуршет на теплоході в Києві або банкет на кораблі можна замовити і в звичайному ресторані, але це не гарантує своєчасність і якість послуг, що надаються. Робота на борту теплохода вимагає особливої вправності, а пропоновані страви для банкету повинні враховувати особливості корабельної кухні - камбуза.

Готові меню нашого ресторану виїзного обслуговування складаються з найвишуканіших страв, а при необхідності, наш адміністратор, відповідальний за кухню на борту, індивідуально складе меню з урахуванням побажань і смаків кожного клієнта.

До кожного меню додається кейтерингове обслуговування, що включає:

 • роботу кухарів і офіціантів
 • транспортування в обидві сторони
 • вантажно-розвантажувальні роботи
 • металеві прилади
 • заміну і очищення посуду
 • одноразовий посуд на березі
 • скляний і керамічний посуд
 • сервіровку і аксесуари
 • прибирання місця і судна

 

Наш кейтерінг сервіс ґрунтується на наступних принципах:

 • закуски відповідно до обраного або згенерованому меню ми готуємо за 2 години до початку заходу
 • готову їжу з посудом в термосах і в харчових боксах транспортуємо до місця банкету або фуршету за 1-1.5 години до початку заходу (посуд поставляється як скло\кераміка так і одноразовий для природи)
 • наші офіціанти закінчують сервіровку столів за 15-30 хвилин до початку події
 • замовник, за бажанням, може самостійно закупити всі напої, алкогольні та безалкогольні (посуд для всіх напоїв надаємо ми)
 • офіціанти, в свою чергу, розставляють напої на столи безпосередньо перед самим початком заходу

При організації будь-якого заходу, будь то День народження або весілля, прийом делегації або конференція, корпоративний вечір або презентація - наш кейтеринг буде незамінний! Накриваючи банкети на теплоході, наш персонал придбав цінний досвід роботи на малих площах, з вузькими коридорами і обмеженим часом. Тепер ми готові обслуговувати наших клієнтів на будь-якій території і в будь-який час.

Важливо також знати, що на деякі теплоходи сторонній кейтеринг допускається на платних умовах (часто, це одноразовий внесок в розмірі годинної оренди судна). На більшості теплоходів престиж-класу працює авторська кухня на борту, тому сторонній кейтеринг категорично не допускається. Ця інформація нами вказується при описі кожного судна в параграфі «Харчування».

НАМ завжди щастить з погодою!

Це дійсно дивна особливість НАШИХ заходів по організації банкетів на теплоходах!

Для того, щоб гарантувати успіх Вашого заходу, ми готові вести конструктивні переговори по організації кухні на борту теплохода (банкету або фуршету), і обговорити з Вами наступні питання:

 • кількість гостей
 • вид заходу
 • місце проведення
 • меню
 • напої
 • регламент заходу
 • план розсадження гостей
 • картки з іменами гостей і з номерами столів
 • необхідне технологічне обладнання

Можемо Вас запевнити з усією відповідальністю, що ми зробимо все від нас залежне, щоб зробити приємність Вам і вашим гостям, і забезпечити вашу вечірку, свято, чудовими, красиво оформленими стравами.

Організувати банкет на теплоході з Рентфлот - це простіше, ніж Ви думали. Ювілеї, весілля, корпоративні заходи - з нами Ви оригінально проведете будь-яку подію.

Бездоганна організація та проведення банкету, фуршету - це наша візитна картка. Саме індивідуальний підхід до Замовника, з нашої точки зору, гарантує події успіх.

Після затвердження меню, слід подумати щодо розваг, наприклад, ведучого заходу, музичного та інтер'єрного оформлення, атракціонів на зеленій стоянці. У розділі Розваги на нашому сайті Ви знайдете найпопулярніші пропозиції від компанії Рентфлот.

Коротко про термінологію і переваги:

Банкет (фр. Banquette - скамeйка) - урочисте застілля. Гості розсаджуються за красиво оформлені і накриті банкетні столи (більш детально на Wikipedia)

Фуршет (від фр. Fourchette - виделка) - спільний прийом їжі, коли запрошені їдять стоячи, вільно вибираючи блюда і напої, обслуговуючи себе самі, використовуючи в якості столового прибору виключно виделку (більш детально на Wikipedia)

Основною перевагою фуршету є те, що гості мають можливість вільно переміщатися по залу і спілкуватися зі своїми колегами і друзями. Також це вихід для невеликих майданчиків, так як з'являється можливість вмістити на своїй території значно більшу кількість гостей, ніж при розсадженні. При фуршеті, як правило, вибудовується лінія зі столів, красиво декорована, зі стравами, напоями та посудом для них. По залу розставлені столики для аперитиву (можуть бути різної висоти і форми). Меню фуршету на відміну від банкету більш різноманітне і включає в себе також канапе, холодні закуски, фрукти і десерти.

 

докладно

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал