Річкові екскурсії по Дніпру з екскурсоводом

У вартість включені:
 

  • послуги екскурсовода
  • транспортні витрати в межах центральної акваторії Києва

Вартість послуги:

  • 450 грн/год
  • 550 грн/год (англійською мовою)

Опис послуги:

Наші досвідчені екскурсоводи ознайомлять Вас з подіями нашої давньої історії, а також з маловідомими фактами, які раніше замовчувалися з ідеологічних мотивів. Адже Дніпро ще з давніх-давен об'єднувало Київську Русь з іншим державами і народами.

І в наш час ця річка також має величезне значення для господарської діяльності України.На річковій прогулянці Ви будете милуватися найгарнішою панорамою на схилах правого берега Дніпра і сучасними масивами Лівобережжя, ознайомитеся з храмами Подолу, побачите величні споруди Києво-Печерської Лаври і унікальний комплекс українського бароко Видубицького Свято-Михайлівського монастиря, дізнаєтеся легенди Лисої гори, загадки Мишоловки, Корчуватого і багато іншого.

На маршруті в напрямку Вишгорода (на Північ) Ви почуєте розповідь про Оболоні, легенди Урочища Наталка, помилуєтеся сучасними спорудами набережній Славутича. Не можна залишитися байдужими, слухаючи про «Ольжин Град - Вишгород», який згадується в літописі ще в 946 році, - як резиденція Великої княгині Ольги.

Подорожуючи в Південному напрямку (в бік Канева) Ви дізнаєтеся про Трипільську культуру, яка з Скіфською і Старовинно-Руською культурами є однією з вершин розвитку древньої цивілізації на території сучасної України, Трипілля, Стайки, Ржищів, інші міста і села нагадують нам про феномен цієї археологічної культури.

 

© 2001-2023. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал