Ексклюзивний Подарунковий сертифікат

250 грн.

Якщо Ви бажаєте вміститися в певний бюджет, або спланувати ідеальну річкову прогулянку самостійно - цей Сертифікат саме те, що Ви шукаєте! Вибирайте потрібну послугу або розвагу, повідомляйте нам, і ми випустимо сертифікат саме з Вашим вибором. Інформація про перелік розваг і послуг, який Ви обрали, а ми включили в сертифікат, буде розміщена всередині подарункової коробочки. Щасливому володареві досить буде сказати нам номер Сертифіката, і ми реалізуємо все, що Ви запланували.

У вартість сертифіката включено:

 • Подарункова картка з номером Сертифіката
 • Презентабельна упаковка

Окремо додається:

 • Обрана Вами послуга Рентфлот

Особливі умови:

Термін активації подарункового сертифіката -  до 8-ми місяців, але не пізніше дати зазначеної на внутрішній стороні упаковки.

Якщо протягом зазначеного строку Сертифікат не активований, то протягом 3-х місяців можна отримати компенсацію, 50% номінальної вартості.

Якщо Одержувач не з'явився для отримання Послуги або відмовляється від зарезервованої Дати і Часу, в такому випадку Одержувач втрачає право на отримання Послуги та Подарунковий сертифікат анулюється.

Подаровану послугу можна обміняти:

 • На рівноцінну за вартістю послугу - без доплати
 • На послугу, вартість якої дорожче ніж вартість подарованого послуги - з доплатою різниці
 • На послугу, вартість якої нижча ніж вартість подарованого послуги - з компенсацією різниці.

Оплата

Ми приймаємо:

 • Оплату платіжними картами Visa і MasterCard
 • Безготівкову оплату на р/р компанії

Послуги Оплати банківською платіжною карткою на сайті надаються «Приватбанком». Персональні дані обробляються за вашою згодою. Збереження ваших персональних даних гарантується: дотриманням міжнародних стандартів безпеки електронних платежів 3D-Secure, технологією одноразових паролів One-time password, сертифікатами Verified by Visa, MasterCard, SecureCode, моніторингом платежів 24/7 online. При цьому Вам доведеться сплатити послуги банку - зазвичай це від 0,5% до 2% від суми.

Доставка

Сертифікат можна отримати:

 • У зазначеному Вами відділенні Нової Пошти

Обов'язково необхідно узгодити спосіб отримання Сертифікату з менеджером Рентфлот.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТУ

1. ОСНОВНА ТЕРМІНОЛОГІЯ

Подарунковий набір - комплект з Подарункового сертифіката і подарункової коробки.

Подарунковий сертифікат (Сертифікат) - пластикова карта з унікальним кодом активації, який дає право отримати подаровану послугу.

Подарована послуга (Послуга) - послуга, яку Ви можете отримати по Вашому подарунковому сертифікату.

Виконавець - юридична або фізична особа, яка надає Подаровану послугу Одержувачу подарунка.

Одержувач - фізична особа, володар Подарункового сертифіката.

Активація подарункового сертифіката - бронювання дати і часу надання послуги та підтвердження права Одержувача на отримання подарований послуги.

2. ОПИС ПОСЛУГИ

Інформація про Послугу, розміщена на Інтернет-сайті rentflot.ua, в соціальних мережах, на офіційних сторінках Подарункових сертифікатів rentflot.ua, а також в інших маркетингових матеріалах, є достовірною на момент надання цієї інформації, і може бути змінена без попередження покупців та інших осіб.

Фото і відеоматеріали, розміщені на Інтернет-сайті та в інших інформаційних матеріалах, є лише ілюстраціями і носять виключно маркетинговий характер, вони можуть відрізнятися від реальних умов отримання подарований послуги.

3. УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ

3.1. Активізація і використання подарункового сертифіката:

Для того, щоб Одержувач міг отримати Послугу, йому необхідно активувати Подарунковий сертифікат до кінцевої терміну дії Сертифіката.

Активувати Сертифікат Одержувач може за телефонами вказаними на сайті Рентфлот або на картці Сертифікату.

При активації необхідно повідомити номер Сертифіката, який знаходиться на картці сертифіката і бажані Дату і Час отримання послуги. Після узгодження бажаної Дати і Часу надання Послуги, менеджер компанії Рентфлот підтверджує Одержувачу дату і час, або, при неможливості надання послуги в обрані Одержувачем Дату і Час, запропонує узгодити інший день і час отримання послуги.

Після остаточного узгодження, Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням на мобільний телефон, а при необхідності, лист з підтвердженням на свою електронну поштову скриньку, вказану при активації.

Тільки після отримання повідомлення (листа), Дата і Час надання послуги вважається зарезервованими!

Одержувач може отримати Послугу протягом одного місяця після закінчення терміну дії Сертифіката, за умови, що одержувач активував сертифікат до кінцевого терміну дії Сертифіката.

Для отримання послуги Одержувач повинен передати свій Подарунковий сертифікат представнику Виконавця (капітану).

3.2. Термін дії подарункового сертифіката

Термін дії подарункового сертифіката - дата, до якої необхідно активувати Подарунковий сертифікат.

Кінцевий термін дії вказано на картці сертифіката.

У разі, якщо абонент не активував Подарунковий сертифікат протягом терміну дії, сертифікат анулюється і Одержувач не має право на вимоги або претензії щодо отримання послуг з даного сертифікату, але на протязі 3-х місяців має право на відшкодування 50% вартості Сертифікату.

Послуга є сезонною, і якщо сезон надання послуги завершений, а термін дії сертифіката не був закінчений, в такому випадку вона переноситься на наступний сезон, або клієнт може отримати відшкодування 50% вартості Сертифікату.

Стандартний термін дії сертифіката - 8 місяців з дня оплати Подарункового сертифіката.

Термін дії може відрізнятися в залежності від місця і місяця придбання Сертифікату.

3.3. Дата і час отримання послуг

Одержувач отримує Послугу в день і час, які попередньо узгоджені і заброньовані.

У разі запізнення Одержувача на місце отримання Послуги більш ніж на 15 хвилин, Одержувач втрачає право на реалізацію Сертифіката або тривалість надання Послуги може бути зменшена.

Якщо Одержувач не з'явився для отримання Послуги або відмовляється від зарезервованої Дати і Часу, в такому випадку Одержувач втрачає право на отримання Послуги та Подарунковий сертифікат анулюється.

Якщо відмова від зарезервованої Дати і Часу Одержувачем відбувся не пізніше 7 робочих днів, клієнт може отримати відшкодування 50% вартості Сертифікату.

Виконавець може відмовити в наданні Послуги, якщо Одержувач не слідував вказівкам капітана, або інших відповідальних осіб Виконавця, а також в тому випадку, якщо Одержувач знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, за станом фізичного або психічного здоров'я, не досяг 18 річного віку.

3.4. Тривалість надання послуг

Зазначена в описі тривалість надання послуги, є орієнтовною і може незначно змінюватися.

3.5. Залежність надання послуг від природних умов.

Деякі Послуги залежать від погодних умов.

Залежність від погодних умов, вказана в описі Послуги.

Якщо Послуга залежить від погодних умов, менеджер компанії Рентфлот може додатково підтвердити / спростувати можливість отримання Послуги в призначений день.

У разі не відповідних погодних умов, надання Послуги може бути перенесено на іншу Дату або Час, узгоджену з Одержувачем.

Якщо Послуга не було надано через погодні умови, Компанія Рентфлот не відшкодовує витрат Одержувача, пов'язаних з транспортними витратами і проживанням.

3.6. Додаткові умови

У разі неможливості надати Послугу через технічні несправності плавзасоба, Дата і Час може бути змінено. Нова дата і час призначається за погодженням з Одержувачем.

У разі виникнення спірних питань при отриманні послуги або неналежного її виконання з боку Виконавця послуги, Ви повинні зупинити проведення послуги і зателефонувати в офіс компанії Рентфлот, надавши інформацію менеджеру. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити всі спірні питання на місці, або прийняти рішення щодо перенесення Послуги. В іншому випадку претензії щодо неналежного виконання послуг розглядатися не будуть.

4. ПОВЕРНЕННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ

Відповідно до законодавства, Одержувач може здати подарунковий сертифікат на протязі 14 днів з дня покупки. При цьому Одержувач повинен надати Товарний чек на покупку і звернутися з заявою в компанію Рентфлот.

Подарунковий сертифікат, який Одержувач хоче здати, не повинен бути активований і анулюється з моменту повернення.

5. ЗАМІНА ПОСЛУГИ В подарунковому сертифікаті

Одержувач може обміняти Подаровану послугу на будь-яку іншу послугу, представлену на сайті rentflot.ua (згідно номіналу сертифіката на момент придбання).

Подаровану послугу можна обміняти:

 • На рівноцінну за вартістю послугу - без доплати
 • На послугу, вартість якої вища ніж вартість подарованого послуги - з доплатою різниці;
 • На послугу, вартість якої нижча ніж вартість подарованого послуги - з компенсацією різниці.

У разі заміни послуг, Подарунковий сертифікат і Унікальний код активації залишаються колишніми, змінюється тільки Послуга, закріплена за даними Подарунковим сертифікатом і Кодом активації.

6. ВТРАТА АБО ПОШКОДЖЕННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ

Якщо Подарунковий сертифікат, термін дії якого ще не закінчився, загубився або пошкодився, Одержувач може відновити право на отримання Послуги, звернувшись в компанію Рентфлот і пред'явивши Чек на покупку.

В цьому випадку видається дублікат і подарунками і Одержувач оплачує вартість заміни Сертифікату.

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал