Конча Заспа - Ржищів

Маршрут "Конча Заспа - Ржищів"

  Покинувши яхт-клуб, судно проходить по затоці Старик, між о.Водників і о.Жуків, далі вниз за течією, огинає Піщаний кар'єр і повз о.Ольгин виходить до низки диких островів, що тягнуться по Дніпру аж до Українки і далі до Бориспільських островів і Спасо-Преображенської церкви.

 

Опис місця відпочинку

  На правому березі Дніпра стоїть невелике містечко Ржищів, а на його околиці знаходиться Урочище Іван-гора на вершині якої в XIX столітті були виявлені перші поселення епохи Трипілля (в Іпатіївському літописі 1151р. згадується фортеця Іван-город, збірний пункт князів, які брали участь в боротьбі з Юрієм Долгоруким). Звідси відкривається чудовий вид на Дніпро та Лівобережжя. Вище Ржищева, по лівому березі, можна підійти до острова Хороший (Генеральський) і піднятися по піщаному схилу до соснового лісу, зупинитися в акацієвій бухті, викупатися в найчистішій воді і заночувати в наметах.

  На середині Дніпра знаходиться піщана Лиса гора (її ще називають о.Хопкінса), на вершині якої був встановлений хрест. Звідси відкривається прекрасний вид на ландшафтний заказник "Бориспільські острови" (це місце в старі часи вважалося цілющим місцем сили). А ближче до лівого берега на острівці стоїть відома в народі «затоплена церква» (Спасо-Преображенська церква, побудована в 1822р. в с.Гусенци) - для будівництва Канівської ГЕС і створення водосховища затопили ряд прибережних сіл, в т.ч. с.Гусенци, в результаті храм виявився на одному з острівців.

За цим маршрутом так само ходять
Моторна яхта Афіна
Місткість 10 гостей
ходова година 3000 грн.
стоянкова година 3000 грн.

Швидка, комфортна флайбріджна моторна яхта "Афіна" для дружньої компанії. докладно

Парусна яхта Легат
Місткість 10 гостей
година 1250 грн.
півдня 5000 грн.
день 8000 грн.

Яскрава комфортна яхта Легат з чудовим сучасним дизайном і ергономікою судноводіння докладно

Моторна яхта Одіссея
Місткість 20 гостей
ходова година 12600 грн.
стоянкова година 12600 грн.

20-ти метрова флайбриджна яхта для комфортного розташування на борту компанії з 20-ти гостей докладно

© 2001-2022. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал