Оболонь - острів Ольгин

Маршрут "Оболонь - о.Ольгин"

 Виходимо з яхт-клубу на Оболоні та йдемо вниз за течією річки, залишаючи зліва о.Північний та о.Муромець, а праворуч – парк Наталка. Далі проходимо під Північним та Петрівським Залізничним мостами, йдемо вздовж о.Рибальський та о.Труханов, доходимо до Поштової площі та продовжуємо маршрут під Пішохідним мостом, спостерігаючи київський фунікулер, Арку Дружби народів, Маріїнський парк та палац, Києво-Печерську засновникам Києва – трьом братам Кію, Щоку, Хориву та сестрі їхній Либеді. Ліворуч залишається Венеціанський острів (Гідропарк). Проходимо під мостами Патона та Дарницьким, пройдемо острів Великий Південний, а за Південним мостом продовжуємо рух уздовж пологих берегів Дніпра повз острова Водників до о.Ольгин.

 

Опис місця відпочинку

  Оточений Ольгин мальовничою густою рослинністю з мулистим дном і стрімкою течією навколо нього. Ольгин - це чудове місце, щоб втекти від цивілізації і відпочити в колі друзів або колег по роботі. Найчастіше найкрасивіші місця для відпочинку зайняті яхтовими туристами, рибалками на катерах, скаутами, що тренуються виживати в не міських умовах.

  У заказнику, який став частиною регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», вчені виявили безліч рідкісних рослин, комах і птахів.

  Тут зустрічаються рідкісні сніжно-біле латаття, лікарські трави, водяться видра та горностай. Окрасою заказника є колонія чапель.

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал