Гідропарк - Межигір'я

Маршрут "Гідропарк - Межигір'я"

  ВВід Гідропарку йдемо по Дніпру повз Труханів остров, під Пішохідним мостом, уздовж схилів правого берега Києва, на якому видно Маріїнський парк і палац, ліхтарі стадіону Динамо, Арка Дружби народів, скляний міст, пам'ятник Володимиру, Фунікулер і Речвокзал на Почтовій пл. Далі повз Рибальський острів і о.Муромець, під Петровським залізничним і Північним мостами, повз гирло Десни. Огинаємо о.Великий та підходимо до Вишгороду, ідемо до шлюзу з виходом у Київське водосховище. Проходимо шлюзування і, залишаючи зліва Вишгородську набережну «Чайка», повз маяк, йдемо до Межигір'я

 

Опис місця відпочинку

  Мальовнича історична місцевість - Межигір'я (колишня резиденція колишнього президента України в с.Нові Петрівці, яку він займав з 2002 по 2014 рр.), Яку сучасні історики називають не інакше як другим Єрусалимом в силу історичних фактів, зокрема:

- в 988р. була запалена перша православна свічка на території Київської Русі; 
- тут відспівували Ярослава Мудрого; поховані Євстафій Гоголь - прадід М.В.Гоголя, Семен Палій; 
- двічі подовгу проживав і писав картини Т.Г.Шевченка; 
- зараз тут знаходиться музей корупції.

  Межигір'я старше Києво-Печерської лаври на 74 роки.

  На його території розташовані штучні озера з тінистими парками і мисливськими угіддями, яхтовий причал з яхтою-рестораном «Галеон», клубний будинок «Хонка» і палац на воді, кінний клуб, зоопарк, розплідник, тир, гольф-клуб, вертолітний майданчик, музеї транспорту та інші розважально-туристичні комплекси.

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал