Оболонь-Південний міст

Маршрут "Оболонь-Південний міст"

Виходячи з яхт-клубу на Оболоні йдемо вниз за течією Дніпра, вздовж о.Північний та о.Муромець ліворуч та парком Наталка праворуч, проходимо під Північним та Петрівським мостами між о.Рибальський та о.Труханів, доходимо до Поштової площі та продовжуємо маршрут проходячи під Пішохідним мостом, спостерігаючи з річки Арку Дружби народів, Маріїнський парк та палац. За мостом Метро відкривається вид на Києво-Печерську Лавру та Співоче поле праворуч, а ліворуч залишається Венеціанський острів (Гідропарк). Пройшовши під мостами Патона та Дарницьким, ідимо вздовж о. Великий Південний і розвертаємось біля Південного мосту.

 

Опис місця розвороту

Вантовий однопілонний міст перетинає річку Дніпро, сполучаючи правий та лівий береги Києва.

Офіційна назва споруди висотою 135, довжиною 1256 метрів та шириною 41 метр – Південний мостовий перехід.

Мостовий перехід поєднує рух автомобільного транспорту та метрополітену. Загальна довжина переходу становить 8,8 км, з яких 3 км займають штучні споруди: міст через Дніпро завдовжки 1,3 км, правобережна естакада завдовжки 1,5 км та багатоярусна транспортна розв'язка.

Будівництво мосту до першого введення в експлуатацію тривало 7 років: автомобільний рух по мосту було відкрито 25 грудня 1990 року. А ще через 2 роки, 30 грудня 1992 року, стартував рух поїздів метро.

Загальна вартість будівництва становила близько 200 мільйонів доларів.

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал