Після переходу через шлюз в Київське водосховище можна розвернутися у зворотний бік не доходячи Маяка, а можна піти далі і прогулятися по хвилях штучного моря. Все залежить від тривалості вашої прогулянки і графіка роботи шлюзу.
Маршрут "Гідропарк - Київське водосховище"
Вгору по Дніпру уздовж о.Труханів і правого берега Києва, на якому відкривається вид на парк Вічної Слави, Маріїнський парк, а пройшовши під Пішохідним мостом, на Арку Дружби народів і Фунікулер, що знаходиться на Поштовій пл. Далі, повз Рибальський острів і о.Муромець, пройшовши під Залізничним і Північним мостами, повз гирло Десни, огинаємо о.Великий і виходимо до Вишгорода і шлюзу з виходом у Київське водосховище.
Опис місця розвороту
Площа водосховища майже 1000 км, протяжність близько 100 км, максимальна ширина 14 км, максимальна глибина 18 м; для його створення було затоплено більше 50 населених пунктів, в яких проживало 33 тисячі чоловік.
У Київському морі живуть близько 40 видів риб в т.ч. товстолобик, білий амур, сом, червонокнижна стерлядь, водяться бобри і нутрії, близько 800 видів мікроводоростей, більше 70 видів вищих водних рослин, гніздиться багато птахів. Природне розмаїття Київського моря біологи оцінюють, як найвище з усіх водосховищ Дніпровського каскаду.
© 2001-2024. Рентфлот
Можна розраховуватися: