Парусна корпоративна регата на Оболоні

22500 грн./півдня (за 4 години)

ціни детальніше

Місткість

50 гостей

причал

Оболонь

Обладнання

інструктор - Максим

Закінчив академію водного транспорту. Професіонал своєї справи, капітан найвищої кваліфікації, величезний досвід безпечного управління всіма типами яхт, майстер спорту, учасник чемпіонатів світу та Європи

  • 4500 грн./суддівська яхта, рятувально-технічний катер і надувні буї для розстановки дистанції
  • 3000 грн./захід - організаційний внесок в яхт-клуб
  • 15000 грн./3 яхти/захід - мін. кількість (екіпаж яхти - 4 гостя і інструктор)

Компанія Рентфлот проводить корпоративні регати і флотилії з 2006 року. Всі яхти, які ми пропонуємо для проведення вітрильної регати - представники одного класу, що ставить учасників в рівні умови.

Екіпаж яхти - максимум 6 чоловік: капітан (він же наш інструктор) і 4-5 членів екіпажу. Для проведення корпоративних регат ми маємо в своєму розпорядженні флот з 18 яхт! Місце проведення регати - Київ, Оболонь (5 хвилин їхати від М.Оболонь).

Гості прибувають в Яхт-клуб, і в призначений час ми проводимо побудову. Суддя розповідає про правила проведення вітрильної регати і показує план-схему траси, проводить жеребкування. В процесі жеребкування вибираються яхти, і екіпажі знайомляться з капітанами. Потім вихід в акваторію водосховища і інструктаж по управлінню парусної яхтою. Тут члени екіпажу повинні проявити свої кращі навички роботи в команді! Зміна галс, повороти, відкренювання - це все вимагає розуміння один одного з півслова, постійно співвідносити свої дії з роботою інших членів команди, проявляти увагу і не втрачати концентрації на цілі. Суддя подає команду, і гонка починається.

Корпоративна регата, мабуть, кращий спосіб відчути командний дух! Після закінчення парусної регати всі яхти повертаються в клуб. Суддя підбиває підсумки, оголошує переможця.

Швидка консультація: 
097-500-03-07 Viber, 099-500-03-07, 073-500-03-01

Святковий банкет можна провести на території клубу, прямо на березі річки, або на теплоході, який може відвезти всіх гостей до Києва.

Компанія Рентфлот може запропонувати Вам безліч варіантів організації парусної регати, з урахуванням цілей і бюджету заходу.
 

Фуршет (банкет) і фуршет-бокси від Rentflot - Imperial Catering

Готові меню нашого ресторану виїзного обслуговування складаються з найвишуканіших блюд, а при необхідності наш адміністратор, відповідальний за кухню на борту, індивідуально складе меню. За бажанням Ви можете самостійно закупити алкогольні і безалкогольні напої. Ми не економимо на продуктах харчування або обслуговуванні, разом з цим пропонуємо доступні ціни.
 

Переваги замовлення меню у нас:

  • Гнучкість - наші фахівці завжди уважні, враховують індивідуальні побажання, особливості плавзасобу, рейсу і погоди
  • Сервіс - це цілий комплекс послуг. Блюдами сьогодні складно здивувати, хороших ресторанів багато. А ось створити атмосферу може далеко не кожен кейтеринг. Ми - можемо!
  • Вигода - ви заощадите свій час, сили і гроші. Звичайно, ви можете і самостійно потурбуватися про меню, але це спричинить куди більше витрат, хоча на перший погляд і здається вигіднішим
  • Спеціальні навички - накриваючи банкети на плавзасобах, наш персонал набув цінного досвіду роботи на малих площах, з вузькими коридорами і обмеженим часом. Ми готові обслуговувати наших клієнтів на будь-якій території і у будь-який час. Замовляйте, і результат перевершить очікування!
  • Дизайн - оформлення столу відіграє важливу роль в атмосфері заходу, і ми значно в цьому досягли успіху! У нас є більше двох десятків різних варіантів сервіровки столу, починаючи від текстилю і посуду до одягу персоналу і флористики.

Замовити банкет, фуршет, бокс-меню можна у адміністратора по кейтерингу:
097-500-03-07 Viber, 099-500-03-07, 073-500-03-01

Регата - змагання, що складається з серії гонок судів (хв. - 3 шт).

Тривалість регати від 3 до 6 годин (в залежності від кількості учасників і погодних умов в день проведення заходу).

Місце проведення - Київ, Оболонь.

Екіпаж яхти 5-6 чоловік (капітан і 4-5 представників клієнта). Попередня підготовка не потрібна! Вік учасників від 15 до 65 років.

Всі яхти, які беруть участь в корпоративній регаті, відповідають єдиній обмірній формулі, тому порядок приходу вітрильних суден визначає переможця.

Візьміть з собою:

змінне взуття без підборів з м'якою немаркою нековзною підошвою (крокси, мокасини, кеди або можна босоніж), головний убір, вітровку, одяг без абразивної фурнітури і аксесуарів, окуляри від сонця, крем від засмаги, купальний костюм, рушник
 

З цим вибирають
вага 800 г.
ціна від 700 грн./гість
мін. замовлення від 3000 грн.

Телефони кейтерингової служби: 099 5000 307, 097 5000 307

вага 300 г.
ціна від 2000 грн./гість

Телефони кейтерингової служби: 099 5000 307, 097 5000 307

© 2001-2024. Рентфлот

Можна розраховуватися:

Річковий вокзал, причал №5, вул. Набережно-Хрещатицька, 4, Київ
Вибране
Підібрати судно
Сховати фільтри
Показати фільтри

Тип

Вартість оренди грн./година, до

Кількість гостей

Причал