Свою назву острів Водників отримав після будівництва на ньому в післявоєнні роки частини суднобудівно-судноремонтного заводу.
Маршрут "Осокорки - о.Водників"
Вийшовши через затоку Берковщина і обійшовши острів Великий Південний навколо, яхта проходить під Південним мостом повз Храм преподобного Нестора Літописця, а, минувши Девіаційну вежу і острів Жуків, що тягнеться справа, судно, повз дикий острів, добереться до мети прогулянки - острова Водників.
Опис місця відпочинку
Острів Водників (54 га) - це історична місцевість на території Києва поруч з Жуковим островом. Острови були з'єднані дамбою, по якій проклали шосе. На острові був побудований цех Київського суднобудівно-судноремонтного заводу і його затока - перетворена в зручну гавань для зимівлі річкового флоту. Зараз на острові Водників є великий піщаний пляж, тут зручно готувати шашлики, ловити рибу і купатися.
До революції острів був відомий як Чернечий, оскільки здавна належав Києво-Печерській Лаврі, а також його називали Галерним бо, крім зручності пристані, за формою нагадував велику баржу-галеру. У 30-х роках у військових цілях через острів прокладали тунель із залізницею, але на початку війни розпочате будівництво законсервували і затопили, а в 1946р. тюбінги і обладнання тунелю викопали і використали на будівництві київського метрополітену, і в 1974р. (після пуску Канівської ГЕС) знову затопили.
© 2001-2023. Рентфлот
Можна розраховуватися: